המוצרים שלנו​

סרטוני פרסומת

 

עד לא מזמן היו פרסומות הטלוויזיה נחלתם הבלעדית של הכרישים הגדולים בשוק – חברות הענק בעלות הכיסים העמוקים ומשרדי הפרסום הגדולים שיכלו לספק מוצר מלוטש ולקנות זמן אוויר יקר בטלוויזיה. מהפכת האינטרנט ובעיקר הפס הרחב הפכה את הרשת לפלטפורמה פרסומית שיעילותה לא יורדת ואף עולה על הטלוויזיה המסורתית. בין אם תחליטו שברצונכם להפיק פרסומת טלוויזיונית או פרסומת דיגיטל, אנחנו מתמחים בהפקת פרסומות משלב יצירת קריאייטיב מתאים ובעל תכונות ויראליות למוצר שתרצו לקדם, דרך כל שלבי ההפקה ועד העלייה לאוויר.

סרטוני תדמית

 

בעולם שבו פס הרשת התרחב לממדיו הנוכחים, תוכן יעיל מועבר אך ורק באמצעות סרטונים. סרטון תדמית הוא למעשה חלון הראווה של העסק שלכם ובשל כך מטרתו העיקרית היא לגרות את הצופה להיכנס לחנות. איך עושים זאת? נמנעים ככל האפשר מקלישאות מיותרות ואורזים את הסרטון בניחוח אובייקטיבי כדי שלא ישמע "מטעם". אחד הכלים היעילים ביותר שלנו להעביר מסר שיווקי הוא באמצעות כתבת וידאו חדשותית

כתבות חדשותיות​

 

מדובר בסרטון שהייחודיות שלו בכך שהוא נראה, נשמע ומרגיש ממש כמו כתבת חדשות המשודרת במהדורת החדשות המרכזית מדי ערב. זהו כלי יעיל מאוד בהטבעת ניחות אובייקטיבי לסרטון ולהעברת המסר.

סרטוני מוצר

 

המפתח מאחורי סרטון מוצר יעיל נעוץ ביכולת לביים וליצור וידאו קצר ככל שניתן ויחד עם זאת להקפיד שיכיל את כל המסרים שאותם נרצה להעביר לצופה בצורה המהירה, הקליטה והמרתקת ביותר. זה יכול להיות באריזה מצחיקה, משעשעת או מותחת, אבל הכי חשוב  - זה חייב לתפוס את הצופה בשלוש השניות הראשונות.

סרטוני הדרכה

 

בין אם מדובר במוצר מוחשי שברצונכם להסביר ולהדגים אל מול המצלמה כיצד להשתמש בו, או בין אם מדובר במוצר וירטואלי שההדרכה נעשית על צג המחשב, אנו נדע להתאים לכם את הסרטון המתאים בשפה שתבקשו.

כתבות דוקו

 

סבא בן 80? יום הולדת 90 לסבתא? – בטוח יש להם מה לספר. העניקו להם מתנה שתישאר שם תמיד  - סרטון דוקומנטרי שיסקור חיים שלמים של עשיה, אהבות, חלומות והגשמה עצמית

סיפורי לקוחות

 

בין אם מדובר במוצר מוחשי שברצונכם להסביר ולהדגים אל מול המצלמה כיצד להשתמש בו, או בין אם מדובר במוצר וירטואלי שההדרכה נעשית על צג המחשב, אנו נדע להתאים לכם את הסרטון המתאים בשפה שתבקשו.

סרטוני אנימציה​

 

למה אנימציה? כי לעיתים זאת הדרך הקלה והיעילה ביותר להעביר את המסר שלכם. בין אם מדובר במוצר, שירות או רעיון חדשני, לעיתים אין ביכולתה של הפקת צילום רגילה לתת מענה מתאים היות ואנו כבולים למציאות המשתקפת מעדשת המצלמה. בעולם האנימציה אנחנו משתחררים מכבלי המציאות ובוראים עולם חדש שמתאים למידותינו.