מי אנחנו​

 InOut Media הוקמה על ידי העיתונאי דודי נסים, הכתב לענייני כלכלה בחטיבת החדשות של ערוץ 1 וקודם לכן בידיעות אחרונות: "את הרעיון לאפשר למגזר העסקי ולקוחות פרטיים ליצור תוכן חדשותי בפורמט המוכר לכולנו קיבלתי בחודשים האחרונים ככתב טלוויזיה. זה קרה לאחר שהעסקים והחברות שהשתתפו בכתבות שהכנו עבור המהדורה המרכזית סיפרו שכתבה שסוקרת טכנולוגיה חדשנית או שירות מיוחד במינו, גורמת לתגובת שרשרת כאשר הם משתפים אותה ברשת החברתית". תגובת השרשרת כמעט תמיד הביאה אתה עקומת גידול חדה במכירות ובגיוס לקוחות חדשים. העניין הוא שחברות בודדות זוכות ליהנות מהפירות שמצמיחה כתבה חדשותית (הרי לא כל סיפור על מוצר חדש מעניין מבחינה תקשורתית) ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.​

הסרטונים שאנו מייצרים נועדו לשרת שתי מטרות עיקריות  - לצורכי פנים (מעין ניוזלטר פנים ארגוני שסוקר את פעילויות החברה השונות במישור המקצועי והחברתי של הארגון) והמטרה השנייה - כלי שיווקי עבור לקוחות פוטנציאלים של החברה.

קטגוריה נוספת בה אנו מתמחים היא סרטוני דוקו – מדובר בכתבות דוקומנטריות שמתאימות לכיסוי מפעל חייו של אדם. המתנה היפה ביותר שניתן להעניק לאדם יקר (יום הולדת 70,80,90)

 InOut Media תייצר עוברכם את הסרטונים שיצודו את עיניהם של אלו שאליהם אתם מכוונים.

InOut Media מורכבת מיוצאי תעשיית החדשות בישראל ועוסקת ביצור סרטוני וידאו ממוקדי קהל יעד.
אנחנו יודעים ליצור מגוון רחב של סרטונים וכתבות וידאו חדשותיות ממוקדות קהל יעד. בין הסרטונים שאנו מכינים: סרטוני תדמית, סרטוני מוצר, סרטוני הדרכה ועוד. אנו מקפידים לאפיין כל סרטון בתכונות ויראליות על מנת למקסם עד כמה שאפשר את חשיפתו לקהל בעת העלאתו לרשת.
מוצר הדגל שלנו הוא סרטון בפורמט של  "כתבת וידאו חדשותית". מדובר בכתבות
שה – Look & Feel שלהן הוא ככתבת חדשות המופיעה במהדורת החדשות המרכזית כאשר בעזרת כלי שיווק ברשת, שאותם אתם ודאי מכירים, ניתן להגיע לקהלי יעד ממוקדים.​